Granum Dogs Edition

To linia wysokojakościowych karm klasy Premium dla psów, z wysoką zawartością mięsa i białka pochodzenia zwierzęcego, min. 40% jagnięciny oraz pełnowartościowych tłuszczów zwierzęcych, tłuszcz drobiowy, olej z ryb norweskich.

Elite Adult Lamb&Rice

Dla wszystkich ras, 45% mięsa

worki:

15kg
7,5kg
3kg

Regular

Dla wszystkich ras

worki:

15kg
7,5kg

Elite Puppy – Junior

Dla wszystkich ras

worki:

15kg
7,5kg
3kg

Uzupełnieniem karm Premium jest karma Regular o nieco uboższym składzie i niższej cenie. W żadnej z karm nie używamy sztucznych konserwantów, aromatów i syntetycznych barwników. Nasze karmy to zbilansowane kompletne karmy dietetyczne, stworzone z myślą o psach zdrowych, do stosowania przy alergiach pokarmowych i nietolerancji pokarmowej z ukierunkowaną profilaktyką schorzeń przewodu pokarmowego, alergicznych, problemów z sierścią. Karmy dla psów Granum zawierają składniki, które wspomagają system odpornościowy, poprawiają stan zdrowia, skóry, sierści oraz pomagają wyeliminować ryzyko poważnych chorób.

Nasze karmy smakują psom, bo są świeże

Nie zalegają w magazynach, bezpośrednio po wyprodukowaniu trafiają do miski psa. Zarówno składniki jak i cały proces produkcji jest certyfikowany.
Długotrwałe magazynowanie karmy dla psa powoduje również spadek jej jakości poprzez rozkład i utlenianie pewnych związków.

Oferujemy 3 rodzaje karm, które pokrywają w całości potrzeby żywieniowe każdego normalnie i średnio aktywnego psa, suk karmiących i szczeniąt. Nie dedykujemy osobnej karmy dla rasy. Poza pewnymi szczególnymi przypadkami po prostu nie ma takiej potrzeby. AAFCO -Amerykańskie Stowarzyszenie Kontroli Karm jak i stowarzyszenie Europejskie, FEDIAF (The European Pet Food Industry Federation) nie określiło jak do tej pory specjalnych profili żywieniowych dla poszczególnych ras. Takie karmy dla psów spełniać muszą jedynie wymogi karm z fazy utrzymania. Licznie występujące na rynku karmy dla poszczególnych ras, psów wybrednych itp. nie muszą się miedzy sobą praktycznie niczym różnić. Tego rodzaju rozróżnienia są częścią marketingu i techniką sprzedażową a nie odpowiedzią na realne potrzeby zwierzęcia.