Granum Animal Nutrition

Jesteśmy polską rodzinną firmą z tradycjami. Od 20 lat produkujemy wysokiej jakości karmy dla zwierząt hodowlanych, koni, psów, kotów, zwierząt egzotycznych, zwierząt laboratoryjnych i zwierząt łownych.

Granum DOGS EDITION – Linia karm dla psów

Rynek karm jest olbrzymi. Na marketing i promocje wydaje się olbrzymie pieniądze. Nie inwestujemy w wielką reklamę. Nie znajdziecie nas w marketach. Nie usłyszycie, że nasza karma jest najlepsza na świecie. Oferujemy Państwu wysoce jakościową karmę z bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Naszym celem było stworzenie karmy dobrze zbilansowanej, kompletnej, której głównym atutem są jakościowe certyfikowane składniki, które lokują nas w górnej dobrej półce karm dla zwierząt.

O jakości karmy karmy stanowi jej skład, w zasadzie jej cztery pierwsze składniki. Skład GRANUM to kolejno, w zależności od rodzaju: jagnięcina min 40% mięsa, mięso z kurczaka, ryż, wysoko jakościowy tłuszcz drobiowy, tran z ryb norweskich, jakościowe podroby i w mniejszych ilościach kukurydza.

Nie używamy sztucznych konserwantów, aromatów i syntetycznych barwników.

Właścicielem firmy jest wykształcony specjalista w zakresie żywienie zwierząt, którego mottem przy tworzeniu karm, leczenie poprzez żywienie. Skład karmy jest oryginalną rodzinną recepturą, tworzoną przez lata doświadczeń.

Firma posiada rekomendacje Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Karmimy również zwierzęta we Wrocławskim ZOO m.in. przygotowaliśmy karmę dla pierwszego urodzonego we Wrocławskim ZOO hipopotamka….

zoowroclaw universitas

Nasze karmy to w pełni zbilansowane kompletne karmy dietetyczne, stworzone z myślą o psach zdrowych, do stosowania przy alergiach pokarmowych i nietolerancji pokarmowej z ukierunkowaną profilaktyką schorzeń przewodu pokarmowego, alergicznych, problemów z sierścią.

flagaKarma Granum to produkt polskiej firmy

Oferujemy 3 rodzaje karm, które pokrywają w całości potrzeby żywieniowe każdego normalnie i średnio aktywnego psa, suk karmiących i szczeniąt. Nie dedykujemy osobnych karm dla poszczególnych ras. Na rynku znajdziecie Państwo karmy dedykowane poszczególnym rasom. Poza pewnymi szczególnymi przypadkami nie ma takiej potrzeby. AAFCO – Amerykańskie Stowarzyszenie Kontroli Karm jak i stowarzyszenie Europejskie FEDIAF (The European Pet Food Industry Federation) nie określiło do tej pory takich profili żywieniowych. Karmy dedykowane spełniać muszą jedynie wymogi karm z fazy utrzymania.
Nasze karmy smakują psom, bo są świeże. Nie zalegają w magazynach, praktycznie zaraz po wyprodukowaniu trafiają do miski psa.